Bezpieczne zakupy
Idosell security badge
X20HB1881- Hub

X20HB1881- Hub

  • Hub 1 Fast Ethernet interface for fiber optic cables for hub expansion
Rozmiar
Cena regularna / szt.
z
14 dni na łatwy zwrot
Ten produkt nie jest dostępny w sklepie stacjonarnym
Bezpieczne zakupy
Odroczone płatności. Kup teraz, zapłać za 30 dni, jeżeli nie zwrócisz
Kup teraz, zapłać później - 4 kroki
Przy wyborze formy płatności, wybierz PayPo.PayPo - kup teraz, zapłać za 30 dni
PayPo opłaci twój rachunek w sklepie.
Na stronie PayPo sprawdź swoje dane i podaj pesel.
Po otrzymaniu zakupów decydujesz co ci pasuje, a co nie. Możesz zwrócić część albo całość zamówienia - wtedy zmniejszy się też kwota do zapłaty PayPo.
W ciągu 30 dni od zakupu płacisz PayPo za swoje zakupy bez żadnych dodatkowych kosztów. Jeśli chcesz, rozkładasz swoją płatność na raty.
Produkt wyprzedany
Otrzymasz od nas powiadomienie e-mail o ponownej dostępności produktu.
Dane są przetwarzane zgodnie z polityką prywatności. Przesyłając je, akceptujesz jej postanowienia.
Powyższe dane nie są używane do przesyłania newsletterów lub innych reklam. Włączając powiadomienie zgadzasz się jedynie na wysłanie jednorazowo informacji o ponownej dostępności tego produktu.
DESCRIPTION:
  • Hub expansion module
  • 1x hub 100 BASE-FX
  • Fiber optic multimode cable
  • Range up to 2 km
  • Hot-swap-capable

The POWERLINK bus controllers X20BC8083, X20BC8084 (revision D0 or higher) and the stand-alone hub X20HB8880 are equipped with a modular hub expansion. An additional 1 or 2 slots are available, depending on the bus base used. The X20HB1881 hub expansion module can be operated in these slots. Note that the hardware revision of the X20BC8083 and the X20HB8880 must be ≥F0.

The hub expansion module is a 1x hub. The Ethernet connection is made using 62.5/125 μm or 50/125 µm fiber optic multimode cable with a duplex LC connection. The module and network status is indicated using LEDs.

 

Do pobrania
Marka
Dane techniczne
X20 hub expansion module,
integrated 1-port hub,
for multimode fiber optic cables
Link
https://www.br-automation.com/pl/produkty/io-systems/x20-system/system-modules-for-the-x20-hub-system/x20hb1881/?noredirect=1
Gwarancja producenta na 1 rok

Producent gwarantuje naprawę lub wymianę sprzętu do 12 miesięcy od daty zakupu. Skontaktuj się ze sklepem za pośrednictwem formularza reklamacji aby zamówić kuriera który odbierze sprzęt z Twojego domu.

Potrzebujesz pomocy? Masz pytania?Zadaj pytanie a my odpowiemy niezwłocznie, najciekawsze pytania i odpowiedzi publikując dla innych.
Zapytaj o produkt
Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe. Dane są przetwarzane zgodnie z polityką prywatności. Przesyłając je, akceptujesz jej postanowienia.
Napisz swoją opinię
Twoja ocena:
5/5
Dodaj własne zdjęcie produktu:
pixel